Pėdų masažas

       Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant yra gerinama bendra žmogaus savijauta, pasiekiamas emocinis atsipalaidavimas.  Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, nuovargis, patinimai, stiprėja raumenys ir raiščiai, pagerėja  pėdos lankstumas. Šis masažas yra puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms.

 

             Nėščiųjų masažas NAUJIENA LIETUVOJE

         Naujos gyvybės laukimo laikotarpiu itin aktualios tampa terapijos, padedančios atsipalaiduoti, nusiraminti, padėti kūnui prisitaikyti prie pokyčių.

            Pristatome naujieną Lietuvoje nėščiųjų masažą, kuris atliekamas taikant specializuotą masažo stalą nėščiosioms, kuomet moteris turi puikią galimybę gulėti veidu žemyn, kadangi stalas yra adaptuotas besilaukiančios pilvo dydžiui bet kokio nėštumo tremestro metu.

            Nėščioji masažuojama naudojant švelnius sukamuosius judesius, švelniai ir lengvai trinamas kūnas. Itin daug dėmesio skiriama apatinei nugaros daliai - taip malšinamas skausmas ir gėla. Naudojami natūralūs aliejai drėkinantys odą ir padedantys išvengti strijų - odos įtrūkimų. 

                                          

           

  

            Akupunkūra

Akupunkūra ir šildymas moksa yra tradicinės kinų medicinos metodai, praktikuojami 4000-6000 metų. Kai kuriais atvejais akupunktūriniai taškai šildomi moksa - tai susmulkintas, išdžiovintas standžialapis kietis, iš kurio pagaminti kūgeliai, cigarai. Atliekant akupunktūrą, akupunktūrinėmis adatomis veikiami  tam tikri, biologiškai aktyvūs taškai, aktyvinami vidaus organai,  atkuriama harmoninga gyvybinės energijos tėkmė.

                   Į akupunktūros specialistus kreipiasi žmonės, kuriuos vargina galvos, juosmens, sąnarių skausmai, rankų ir kojų tirpimai, nerimas, nemiga, nuotaikų kaita. Vyrams akupunktūra padeda išspręsti potencijos sutrikimus, moterims- sureguliuoti menstruacijų ciklą ir kt. ginekologinių ligų atveju. Svarbiausia - kiekvienam iš mūsų padeda atgauti dvasios ir kūno pusiausvyrą, suprasti, kad susergame ne be priežasties, kad liga ne bausmė, o įspėjimas, kad negyvename pagal Visatos dėsnius, neklausome širdies balso...

2010 metais UNESCO akupunktūrą ir šildymą moksa pripažino visos žmonijos turtu ir įtraukė šį metodą į neįkainojamo kultūrinio paveldo sąrašą.